Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

GOD OF WAR III çıkış tarihi ile ilgili ipucu

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Puanı:
GOD OF WAR III çıkış tarihi ile ilgili ipucu Left_bar_bleue100/100GOD OF WAR III çıkış tarihi ile ilgili ipucu Empty_bar_bleue  (100/100)
Saygınlık:
GOD OF WAR III çıkış tarihi ile ilgili ipucu Left_bar_bleue100/100GOD OF WAR III çıkış tarihi ile ilgili ipucu Empty_bar_bleue  (100/100)

GOD OF WAR III çıkış tarihi ile ilgili ipucu Empty
MesajKonu: GOD OF WAR III çıkış tarihi ile ilgili ipucu   GOD OF WAR III çıkış tarihi ile ilgili ipucu Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:09 pm

PS3 için çıkarılacak olan god of war 3 için 2008 playstation e3 fuarında hem ilk trailer yayınlandı hemde oyunun kesin tarihi verilemesede söylenen şey şu 'god of war 3 come to holiday season' aşağıda video yu verdim.video biraz uzun 35 dk kadar oyunun trailerı ve trailerdan önceki bilgi 24-25 dk dan itibaren başlıyor.ingilizcesi iyi olan bir arkadaş çevirise o dakikadan itibaren daha makbule geçer...benim algıladığım oyun tatil sezonunda gelicek şeklinde tabi biliyoruz ki amerikada yada başka bir ülkede holiday season noel olarak ta adlandırlıyor bir başka şekilde holiday season tatil sezonu yani yaz tatili anlamına da geliyor bu nedenle biraz kafam karıştı dediğim gibi inglizcesi çok daha iyi olan bir arkadaş çevirirse daha iyi v verimli bir bilgi alırız...benim elimden bu kadar geldi umarım bilgi verebilmişimdir...
http://www.gametrailers.com/player/37315.html

GOD OF WAR III çıkış tarihi ile ilgili ipucu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-