Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

New York'ta banka soygunu yapan Temel

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Puanı:
New York'ta banka soygunu yapan Temel Left_bar_bleue100/100New York'ta banka soygunu yapan Temel Empty_bar_bleue  (100/100)
Saygınlık:
New York'ta banka soygunu yapan Temel Left_bar_bleue100/100New York'ta banka soygunu yapan Temel Empty_bar_bleue  (100/100)

New York'ta banka soygunu yapan Temel Empty
MesajKonu: New York'ta banka soygunu yapan Temel   New York'ta banka soygunu yapan Temel Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 2:52 am

New York'ta banka soygunu yapan Temel çıkan çatışmada bir polisi vurduktan sonra yakalanır. Dava kısa sürer ve ölüme mahkum olur. Kendisine nasıl bir infaz istediği sorulur. Gaz odası mı, elektrikli sandalye mi yoksa sehpa mı ?

Temel :

- Bunların yerine bana AIDS mikrobu verseniz ? Görevliler şaşırırlar fakat hastalığın tedavisi olmadığını ve sonucun kesin ölüm olduğunu düşününce Temel'in isteğini kabul ederler. İnfaz günü geldiğinde HIV virüsü şırınga edilirken Temel kıkır kıkır gülmektedir. Şaşıran görevliler sorarlar.

- Kısa zaman sonra AIDS olup hastalanacak, kıvrana kıvrana öleceksin. Ne diye gülüyorsun ? Temel gururla pantalonunu indirir, alete takılı prezarvatifi göstererek:

- Ben tedbirimi aldım.

New York'ta banka soygunu yapan Temel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FBI TemeL:)
» TEMEL YOL BOYUYOR
» asker temel