Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Temel den ilginçç hikaye :)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Temel den ilginçç hikaye :) Left_bar_bleue100/100Temel den ilginçç hikaye :) Empty_bar_bleue  (100/100)
Saygınlık:
Temel den ilginçç hikaye :) Left_bar_bleue100/100Temel den ilginçç hikaye :) Empty_bar_bleue  (100/100)

Temel den ilginçç hikaye :) Empty
MesajKonu: Temel den ilginçç hikaye :)   Temel den ilginçç hikaye :) Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 3:01 am

Temel ile Fadime ormandan dönerlerken önlerine bi anda haydut çıkar.Haydut bunlardan bütün altınlarını çıkarmalarını ister.TAbi bunlarda hiç altın yoktur.:haydut tehdit etmeye başlar.Eger altınlarınız yoksa ikinizide öldürürüm diye.TEmel ile Fadime korkarak altınınımız yok derler.Haydut Fadimye adını sorar.Fadime korkarak Fadime diye cevap verir.Haydut:Bu benim annemin ismi seni affettim der.Sıra temele gelir.Haydut:Senin adın ne die sorar Temele. Temel :BEnim adım Temel de koyde Fadime diye çağırılar der

Temel den ilginçç hikaye :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FBI TemeL:)
» TEMEL YOL BOYUYOR
» asker temel