Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

wampır fıkrası

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Puanı:
wampır fıkrası Left_bar_bleue100/100wampır fıkrası Empty_bar_bleue  (100/100)
Saygınlık:
wampır fıkrası Left_bar_bleue100/100wampır fıkrası Empty_bar_bleue  (100/100)

wampır fıkrası Empty
MesajKonu: wampır fıkrası   wampır fıkrası Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 3:01 am

gecenini bi yarısı bir amerikan, bir ingiliz ve bizim laz vampir yanyana uçuyorlarmış,

ingiliz vampirin gözleri parıldamış ve bir anda aşağa doğru dalmış, 3-5 dk sonra tekrar yukarı çıkmış ağzı burnu kan içinde, sormuş diğer vampirler ne oldu diye. şu aşağıdaki ahırı görüyormusunuz demiş ingiliz vampir, evet demiş diğerleri, yanındaki evi görüyormusunuz demiş, evet demiş diğer vampirler, işte o evde bitane adam vardı gitim onun bogazını ısırdım demiş,
hep beraber uçmaya devam etmişler, bir müddet sonra amerikan vampirin gözleri parlamış ve dalmış, 5 dk sonra çıktığında ağzı burnu kan içinde, sormuşlar ne oldu diye, amerikan vampir şu aşağıdaki yolu görüyormusunuz demiş, evet demiş diğerleri, hemen yanında bi köprü var görüyormusunuz demiş, evet demişler, işte o köprünün altında bi tane kız var indim onun boğazını ısırdım ve kanını emdim demiş,
tekrar uçmaya başlamışlar bir müddet sonra laz vampirin gözleri ışıldamış ve dalmış aşağı doğru, 2 dk sonra çıkmış ağzı burnu kan içinde, neoldu diye sormuş diğerleri, şu aşağıdaki evi görüyormusunuz emiş laz vampir, evet demiş diğerleri, yanında elektrik direği var görüyormusunuz demiş, evet demişler
işte ben göremedim de ondan ağzım burnum kırıldı demiş laz vampir

wampır fıkrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-