Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM

2 posters
YazarMesaj
hackerbomb
Admin
hackerbomb

Kişi sayfası
Rep Puanı:
BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM Left_bar_bleue100/100BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM Empty_bar_bleue  (100/100)
Saygınlık:
BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM Left_bar_bleue100/100BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM Empty_bar_bleue  (100/100)

BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM Empty
MesajKonu: BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM   BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:21 pm

Manchester United'ın Tottenham'dan renklerine bağlayarak son dakika bombası patlattığı Bulgar Milli golcü Dimitar Berbatov, kulübün resmi televizyonuna ilk röportajını verdi.

30.75 Milyon Pound karşılığı Kırmızı Şeytanlar'ın kadrosuna katılan 27 yaşındaki futbolcu, MUTV'ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Ben para için oynamam. Yakın arkadaşlarım; zevk almak ve taraftarları eğlendirmek için futbol oynadığımı çok iyi bilirler. Eğer gerçekten para için oynasaydım, Manchester City veya Chelsea' nin teklifini kabul ederdim. Ancak kırmızı renkli formanın benim için çok büyük anlamı var. Ben dünyadaki en iyi kulüpte oynamak istiyorum. O yüzden buradayım.

Burada istediğim şekilde gelişme göstereceğimi biliyorum. Benim için en önemli olan şey de bu zaten. Şu an 27 yaşındayım ve dünyanın en iyi kulübündeyim. Bu benim kariyerimde attığım son adım olabilir.

United'a transferimde birçok sorun ve karmaşıklık oldu ancak eninde sonunda buraya geleceğime inanıyordum. İnsanlar genelde 'hiçbir zaman inancı elden bırakmayın' der. Çok uzun süren görüşmeler ve zorluklar oldu ancak ben hiçbir zaman inancımı kaybetmedim. Şimdi buradayım ve umarım takımın bir parçası haline gelip, birçok kupalar kazanmasına yardımcı olurum.

Şampiyonluklar futbolda çok önemli bir unsur ve ben de takımın daha fazla başarılar kazanmasına yardımcı olmak istiyorum. Hayatım boyunca; baskı altında ve beklentilerle yaşamaya alıştım. Hiçbirşeyden korkmuyorum ve o yüzden buradayım.

En önemli olan şey; benim kendi zevkim, başarılar için takımıma yardımcı olmak ve taraftarları eğlendirmek. Eğer Tottenham'da geçen 2 sezonda yaptıklarımı tekrarlayabilirsem; bir problem yaşayacağımı zannetmiyorum.

İlk resmi maçım Liverpool'a karşı olabilir. O maçta oynamayı çok isterim. Büyük maçlar için yaşıyoruz ve zannedersem bu en büyüğü. Başlamak için sabırsızlanıyorum."
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Puanı:
Saygınlık:

BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM Empty
MesajKonu: Geri: BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM   BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:22 pm

gzl pylasım

BERBATOV: PARA İÇİN OYNAMIYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-